Aktualności

Aktualności

Honda Civic Type R ustanowiła rekord toru Suzuka jeszcze przed oficjalnym debiutem

07-04-2022 Paweł Bartocha

Jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem nowa Honda Civic Type R ustanowiła rekord przejazdu japońskiego toru Suzuka, przebijając tym samym swojego poprzednika.

2 min czytania
Aktualności

Odwołane wyścigi w Rosji i kierowcy pod neutralną flagą - reakcja świata motorsportu na sytuację w Ukrainie

03-03-2022 Damian Szydłowski

Wypowiedzenie wojny Ukrainie przez Rosję poruszyło całym światem. Na wielu etapach na Rosję nakładane są sankcje. Jedną z nich jest motorsport. Jak świat wyścigów zareagował?

2 min czytania
Aktualności

Przedsiębiorco, planujesz zakup elektryka? Skorzystaj z programu „Mój elektryk”

03-01-2022 Katarzyna Bugla

Program Mój Elektryk cieszy się coraz większą popularnością. Zainteresowanych nie brakuje, zwłaszcza gdy planując zakup samochodu korzystamy z ulgi dla rodzin. Pod koniec roku, szanse na zakup auta elektrycznego w ramach programu mają również przedsiębiorcy, dla których przygotowano również ofertę atrakcyjnego finansowania i bonifikaty. Jakie warunki trzeba spełnić?

2 min czytania
Aktualności

Dlaczego wyścigówki mają małe felgi?

11-11-2021 Damian Szydłowski

Jedną z cech charakterystycznych drogowych samochodów sportowych są ogromne felgi. Wiecie, 20 cali i więcej. Dlaczego więc najlepsze wyścigówki mają dużo mniejsze felgi?

3 min czytania
Aktualności

Kiedy technologia zawodzi... #1 - rozładowane baterie w e-Prix Walencji, dyskwalifikacja Vettela, dramat Kubicy

31-08-2021 Damian Szydłowski

Jak to jest, że w najbardziej zaawansowanych bolidach na świecie, będących jeżdżącymi dziełami sztuki dochodzi do takich sytuacji, że rozładowują się baterie, czy kończy paliwo? Za każdym samochodem stoi sztab inżynierów, dlaczego więc nikt nie zauważa, że jadą na pustym baku?

4 min czytania