Premiery samochodów

Premiery samochodów

Kia Niro 2022 debiutuje w Seulu

26-11-2021 Katarzyna Bugla

Po 5 latach od daty premiery pierwszego i chyba aktualnie jednego z kluczowych samochodów na rynku aut elektrycznych Kia zaprezentowała najnowszą generację modelu Niro.

2 min czytania
Premiery samochodów

Toyota bZ4X. Poznaj nowego elektrycznego SUVa

09-11-2021 Wiesław Piesiewicz

Toyota bZ4X to pierwszy zaprojektowany od podstaw elektryczny samochód japońskiego producenta, który dotychczas znany był z produkcji aut z napędem hybrydowym. Dowiedz się więcej o pierwszym samochodzie z nowej linii bZ, czyli beyond Zero.

5 min czytania
Premiery samochodów

Toyota Aygo X - pierwszy crossover segmentu A

05-11-2021 Katarzyna Bugla

Toyota z dumą przedstawia zupełnie nowego crossovera Aygo X - jedyny w swoim rodzaju model w segmencie A. Samochód powstał w europejskim centrum projektowo-inżynieryjnym Toyoty i został stworzony w oparciu o potrzeby i przyzwyczajenia mieszkańców miast w Europie.

10 min czytania
Premiery samochodów

Nowy gracz na rynku elektryków w Polsce - SERES wchodzi do gry!

07-09-2021 Katarzyna Bugla

Rynek pojazdów elektrycznych w Polsce bez wątpienia się rozwija, czemu dowodzi marka SERES, wkraczając z ofertą wysokiej jakości samochodów elektrycznych w atrakcyjnych cenach. Dzięki firmie Busnex, która jest autoryzowanym przedstawiciele SERES i Yutong w Polsce i krajach bałtyckich, samochody dostępne będą na naszym rynku już od 7 września 2021 r.

3 min czytania
Premiery samochodów

Poznaj szóstą generację Opla Astra

02-09-2021 Wiesław Piesiewicz

Opel zaprezentował szóstą generację swojego kompaktowego bestsellera - modelu Astra. Nowy Opel Astra oferuje więcej miejsca dla pasażerów, będzie dostępny jako hybryda plug-in, a w 2023 r. pojawi się także jego elektryczna odsłona. Co jeszcze się zmieniło? Dowiedz się!

7 min czytania
Premiery samochodów

Hyundai Staria nie dla Polski

13-04-2021 Katarzyna Bugla

Hyundai Staria to przełom w gamie samochodów koreańskiego producenta. Kiedy pojawi się w Europie?

2 min czytania
Premiery samochodów

Kalendarium motoryzacyjne 2021, czyli subiektywny wybór tegorocznych premier

07-01-2021 Wiesław Piesiewicz

Jakie samochody pojawią się na rynku w najbliższych miesiącach? Zapraszam do zapoznania się z subiektywnym wyborem tegorocznych premier samochodowych. Znajdziesz w nim nowe auta miejskie i kompaktowe, SUV-y i crossovery oraz auta elektryczne.

14 min czytania

Samochody